O špercích

Pánové, nebojte se šperků

5. 9. 2019

Dávno jsou doby, kdy muži nosili maximálně snubní prsten a šperky považovali za ryze ženskou záležitost.  V dnešní době na trhu najdeme nepřeberné množství různých doplňků, které nejen skvěle doladí pánský styl oblékání, ale navíc umocní charizma každého muže. K jakému oblečení šperky pro muže zvolit a pro jaké příležitosti je obléci?

SVATBA

Svatba jakožto velká společenská událost je skvělou příležitostí dozdobit svůj outfit šperky, a to nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro svatební hosty. Pánský oblek skvěle doplní jednoduché kožené náramky, košili lze dozdobit originálními manžetovými knoflíčky. Pánové by neměli zapomínat na barevné sladění šperků s kravatou nebo motýlkem. K v dnešní době oblíbenému dřevěnému motýlku je lepší zvolit hnědé šperky, k černé kravatě můžete obléci šperky v černé barvě.

K OBLEKU DO PRÁCE

Existuje mnoho mužských profesí, kde je potřeba dodržovat určitý dress code a pánové se tak neobejdou bez elegantního obleku, který dennodenně oblékají. I takový oblek, podobně jako ten svatební, mohou muži doplnit jednoduchým náramkem, který outfitu dodá ten správný šmrnc a oblek tak nebude působit fádně. K obleku se také perfektně hodí dobře zvolené hodinky.

K DENNÍMU NOŠENÍ

Vyrážíte do kina nebo ven s přáteli? I džíny nebo kraťasy můžete doplnit stylovým šperkem. Co třeba originálním náramkem? Náramky jsou hitem poslední doby, ovšem zapomeňte na ty gumové s nápisem značky svého oblíbeného piva, s tím byste příliš parády neudělali. 😊 Vsaďte na stylové náramky z minerálů, kterých je na trhu nepřeberné množství, a tak si jistě vybere každý dle svého vkusu. Co třeba červený achátový náramek s originální přízdobou ve tvaru leoparda z chirurgické oceli?

ČEHO SE PŘI NOŠENÍ PÁNSKÝCH ŠPERKŮ VYVAROVAT?

Méně je někdy více, proto byste to rozhodně neměli přehánět s množstvím šperků, které si k outfitu zvolíte. Náramky noste na ruce maximálně dva, stejně tak prsteny. Nezapomínejte také na barevné sladění šperků s oblečením a důležité je také kombinovat šperky ze stejného kovu, mějte buďto stříbrné nebo zlaté, ne dohromady.

Mohlo by se Vám líbit